Znajdź swoją nieruchomość:

System wymiany ofert - Partner, Gorzów Wlkp.

Liczba działek: 122

123456789...ostatnia »

Działki na sprzedaż

Interesujesz się zakupem działki? Zapoznaj się z naszą ofertą! Poszukiwanie dogodnego miejsca na swoją nieruchomość, z reguły, zaczyna się od przeglądania wielu różnorodnych ofert działek na sprzedaż dostępnych na rynku nieruchomości. Warto mieć na uwadze, iż wybór odpowiedniej działki może być decydujący dla sukcesu Twojej inwestycji. Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie idealnej działki wymaga nie tylko czasu, ale przede wszystkim dostępu do wiarygodnych i atrakcyjnych ofert, z tego powodu staramy się prezentować wyłącznie sprawdzone oferty. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko działki budowlane - idealne pod budowę domu, ale także m.in. rolne i inwestycyjne.

Działki budowlane na sprzedaż

Budowa domu to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego zanim jednak rozpoczniemy prace, niezbędne jest znalezienie dogodnej działku budowlanej. Analizując oferty sugerujemy brać pod uwagę m.in. takie atuty jak lokalizacja, dostęp do różnych mediów (woda, prąd, gaz), rozmiar i kształt działki oraz możliwości wykorzystania wynikające z przepisów planowania przestrzennego. Aktualnie w naszej ofarcie znajdziesz działki budowlane na sprzedaż w miejscowościach takich jak: Żółwin, Krasowiec, Łagodzin, Gorzów Wielkopolski, Deszczno, Rybakowo, Santok, Nowe Dzieduszyce, Łośno, Chwalęcice, Drawno, Janczewo, Santocko, Mironice, Baczyna, Wawrów, Brzeźno, Jenin, Chłopiny, Giżyn, Lubczyno, Golczewo, Czechów, Ulim, Glinik, Skwierzyna, Wysoka, Myślibórz, Utonie, Wierzbnica, Parzeńsko, Ludzisławice, Kolonia Myśliborzyce, Murzynowo, Sulęcin, Kłodawa, Prądocin, Lubiszyn, Kruszwin, Lubniewice, Borek, Brzozowiec, Siemczyno, Binowo, Górki Noteckie, Karnin, Białcz, Witnica, Bogdaniec.

Posiadamy działki budowlane na sprzedaż w cenie już od 39000 zł, na łamach naszej strony intrnetowej dostępne są oferty o powierzchni od 377 m² do 40650 m².

Różnorodna oferta działek

Oferujemy nasze zaangażowanie, ponad 15-letnią wiedzę i doświadczenie, dzięki temu w aktualnej ofercie znajduje się takie działki jak: budowlana, komercyjna, rekreacyjna, rolna, inwestycyjna, budowlana, usługowa, usługowa, inna, rekreacyjna, rolna, budowlana, inwestycyjna, budowlana, inwestycyjna, rolna, siedliskowa, inna, siedliskowa. Cena najtańszej działki na sprzedaż to 30000 zł, natomiast najdroższa działka dostępna jest w cenie 4520700 zł.