Znajdź swoją nieruchomość:

System wymiany ofert - Partner, Gorzów Wlkp.

Liczba lokali: 16

12

Lokale na wynajem Gorzów Wlkp.

Szukasz dogodnej lokalizacji, w której można rozpocząć lub rozwijać swoją działalność? Dobrze trafiłeś/aś, ponieważ w tej kategorii znajdziesz lokale użytkowe na wynajem zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim w cenie od 800 zł. Lokale użytkowe to nic innego jak nieruchomość przeznaczona do prowadzenia działalności gospodarczej lub usługowej - lokal użytkowy nie może być wykorzystywany w celach mieszkalnych. W takowym lokalu można prowadzić sklepy, biura, restauracje, zakłady usługowe, magazyny, czy też sale konferencyjne. Dostępne są na wynajem lokale o różnych rozmiarach, układach pomieszczeń, oraz standardach wyposażenia.

Lokale na wynajem - znajdź ofertę dopasowaną do własnych potrzeb

Dostępne są lokale na wynajem w całym mieście, niemniej jednak ze względu na charakter lokali użytkowych opierający się na tym, że większy sens mają one w miejscach o największym natężeniu ruchu, najwięcej lokali użytkowych znajdziesz w centrum miasta, w śródmieściu, czy w osiedlach Górczyn, Sady, Staszica czy na niezwykle popularnym osiedlu Europejskim. Dostępne są lokale z rynku pierwotnego i wtórnego, zlokalizowane w różnych dzielnicach, które mogą być wykorzystane na przykład jako:

Sklepy: Mogą to być sklepy wszelkiego typu: z odzieżą, artykułami spożywczymi, elektroniką, książkami itp.
Restauracje i kawiarnie i miejsca rozrywki: Lokale użytkowe mogą być przekształcone w restauracje, kawiarnie, bary, puby i inne.
Biura: Lokale użytkowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako biura dla różnych firm, instytucji czy przedsiębiorstw.
Usługi medyczne: Mogą one być również wykorzystywane jako gabinety lekarskie, dentystyczne, fizjoterapeutyczne czy też inne placówki świadczące usługi zdrowotne.
Miejsca edukacji: Lokale mogą być wykorzystywane jako centra szkoleniowe, czy też przedszkola.
Sale konferencyjne i eventowe: Niektóre lokale użytkowe są przystosowane do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów, imprez firmowych itd.
Przechowalnie i magazyny: Mogą być one także przeznaczone na magazyny.

Jakie elementy powinien posiadać dobry lokal użytkowy?

Normalnie jest, że mogą pojawiać się wątpliwości co do wyboru właściwego lokalu użytkowego. Dlatego warto kilkukrotnie przeanalizować, czy podejmowana decyzja jest właściwa. Aby pomóc Ci tej w decyzji, poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy, jakie mają opłacalne lokale na wynajem:

Duży przepływ pieszych: większy ruch pieszy oznacza, że większe liczba klientów będzie miała okazje przypadkowo odnaleźć lokal.
Łatwa komunikacja: dobrze, jeśli obszar były w zasięgu transportu publicznego, lub aby znajdował się w miejscu, do którego łatwo jest dotrzeć samochodem.
Widoczność: lokal użytkowy powinien być widoczny z wielu punktów (z samochodu, podczas spaceru itp.).
Łatwość parkowania (jeśli to możliwe): jeśli obiekt znajduje się w miejscu, w którym dostępny jest parking, będzie to bardzo korzystny czynnik.
Przestronność: należy również przyjrzeć się wyglądowi wewnętrznemu. Warto przeanalizować, ile metrów kwadratowych ma lokal użytkowy, jak są rozmieszczone pomieszczenia i tak dalej. Innymi słowy, czy lokal jest dostosowany do potrzeb danego biznesu.