Znajdź swoją nieruchomość:

System wymiany ofert - Partner, Gorzów Wlkp.

Liczba obiektów: 20

12

Obiekty na sprzedaż Gorzów Wlkp.

Szukasz fizycznej przestrzeni, w której można rozwijać biznesu? Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ w tej kategorii znajdziesz obiekty na sprzedaż zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim oraz okolicznych miejscowościach w cenie od zł. Aktualnie dostępne są w sprzedaży obiekty o różnych rozmiarach, układach pomieszczeń, lokalizacjach oraz standardach wyposażenia. Dostępne są obiekty na sprzedaż w całym mieście, niemniej jednak ze względu na charakter obiektów przeznaczonych na cele komercyjne (w tym działalność gospodarczą), większy sens mają one w miejscach o największym natężeniu ruchu, sporo obiektów znajdziesz w centrum miasta, w śródmieściu, czy na osiedlach Staszica, Zawarcie, Górczyn oraz osiedlu Europejskim.

Jakie elementy powinien posiadać dobry obiekt (na działalność gospodarczą)?

Normalnie jest, że mogą pojawiać się wątpliwości co do wyboru właściwego obiektu. Dlatego warto kilkukrotnie przeanalizować, czy podejmowana decyzja jest właściwa. Aby pomóc Ci tej w decyzji, poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy, jakie mają opłacalne obiekty:

Duży przepływ pieszych: większy ruch pieszy oznacza, że większe liczba klientów będzie miała okazje przypadkowo odnaleźć Twoja firmę.
Łatwa komunikacja: dobrze, jeśli obszar były w zasięgu transportu publicznego, lub aby znajdował się w miejscu, do którego łatwo jest dotrzeć samochodem.
Widoczność: obiekt powinien być widoczny z wielu punktów (z samochodu, podczas spaceru itp.).
Łatwość parkowania (jeśli to możliwe): jeśli obiekt znajduje się w miejscu, w którym dostępny jest parking, będzie to bardzo korzystny czynnik.
Przestronność: należy również przyjrzeć się wyglądowi wewnętrznemu. Warto przeanalizować, ile metrów kwadratowych ma obiekt, jak są rozmieszczone pomieszczenia i tak dalej. Innymi słowy, czy obiekt jest dostosowany do potrzeb danego biznesu.

Dlaczego warto kupić obiekt w Gorzowie Wielkopolskim?

Zakup obiektu w Gorzowie Wielkopolskim jest atrakcyjną inwestycją z kilku powodów:

Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski jest drugim pod względem liczby ludności miastem w województwie lubuskim, co oznacza, że ma duży potencjał rynkowy. Znajduje się również blisko granicy niemieckiej, co oznacza, że lokal będzie przyciągał zarówno lokalnych klientów, jak i turystów.
Rozwój miasta: Gorzów Wielkopolski stale rozwija się gospodarczo i infrastrukturalnie i znajduje się w bezpiecznym miejscu pod względem geopolitycznym, co może prowadzić do wzrostu wartości nieruchomości w przyszłości.
Stabilność rynku: Pamiętaj, że obiekty są uznawane za stabilną formę inwestycji ze względu na to, że wynajem lub sprzedaż przestrzeni biurowych, handlowych lub usługowych jest potrzebny zarówno w dobrych, jak i trudnych czasach gospodarczych.
Możliwość generowania dochodu pasywnego: Zakup obiektu może być sposobem na generowanie stałych dochodów pasywnych poprzez wynajem przestrzeni firmom lub przedsiębiorcom.

Aktualnie posiadamy obiekty na sprzedaż takie jak: produkcyjno-magazynowy, inny, handlowo-usługowy, mieszkalny, w następujących lokalizacjach: Gorzów Wielkopolski, Santoczno, Baczyna, Dębno, Myślibórz, Karnin, Prądnik, Strzelce Krajeńskie, Mieszkowice, Więcław, Lipki Wielkie, Dobiegniew, Dziwnówek, Gajewo.